Park kwiatowy w Ashikadze: Ashikaga, Japonia

przez | 3 listopada 2012

Park jest popularną atrakcją turystyczną w Japonii, a także domem klanu Ashikaga. Park został zbudowany przez klan Ashikaga, aby upamiętnić ich przodka, który był generałem w okresie Sengoku.

Park położony jest na wzgórzu z widokiem na morze i ma powierzchnię . Jest otwarty dla zwiedzających od 1872 roku. W parku znajduje się wiele różnych rodzajów drzew i kwiatów, w tym niektóre gatunki rzadkie lub zagrożone. W parku można również zobaczyć wiele zwierząt, takich jak jelenie, lisy, szopy pracze oraz ptaki, takie jak wrony i wróble.

Park jest popularną atrakcją turystyczną w Ashikaga w Japonii. Znajduje się u podnóża pasma górskiego Kiso i słynie z pięknych kwiatów.

Park jest popularną atrakcją turystyczną od okresu Meiji (1868-1912). Park został po raz pierwszy otwarty dla publiczności w 1873 roku i przez lata był kilkakrotnie rozbudowywany. Park słynie z pięknych kwiatów od pierwszego otwarcia dla zwiedzających.

Park znajduje się w Ashikaga w Japonii. Został zbudowany na początku XX wieku i jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Japonii.

Park ma łączną powierzchnię . Główną atrakcją parku jest glicynia kwiatowa, która naturalnie rośnie na zboczu wzgórza w pobliżu wejścia do parku. Kwiaty glicynii są biało-czerwone z różowawym odcieniem. Kwiaty są bardzo pachnące i widoczne z daleka.

Park został założony w 1871 roku przez grupę japońskich biznesmenów, którzy chcieli promować turystykę i rolnictwo. Od tego czasu park odwiedziło wielu turystów z całego świata i jest uważany za jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Japonii.

Park został otwarty dla publiczności 1 marca 2001 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.