Czy da się uczyć się angielskiego w lesie i na łonie natury?

przez | 23 lutego 2022

Czy da się uczyć się angielskiego w lesie i na łonie natury?

Tak, jest to możliwe, aby uczyć się angielskiego w lesie i na łonie natury. Jest kilka różnych sposobów, na które można to zrobić.

Jednym ze sposobów jest znalezienie naturalnego obszaru w pobliżu Twojego domu i spędzanie tam czasu każdego dnia czytając, pisząc i ćwicząc rozmowy po angielsku z przyjaciółmi lub nieznajomymi. Pozwoli Ci to na poprawę słownictwa, gramatyki, rozumienia ze słuchu i umiejętności mówienia w relaksującym i zabawnym otoczeniu.

Innym świetnym sposobem na naukę angielskiego na łonie natury jest uczestnictwo w zajęciach ESL na świeżym powietrzu. Zajęcia te zazwyczaj odbywają się w parkach, ogrodach lub innych miejscach na świeżym powietrzu i oferują unikalne doświadczenie edukacyjne, które zanurza studentów w języku i kulturze angielskiej

Czy możliwe jest, aby uczyć się angielskiego na łonie natury?. Oto kilka sposobów, jak to zrobić:

1. Znajdź w pobliżu park lub rezerwat przyrody i regularnie chodź tam na spacery. Staraj się spędzać czas w różnych częściach parku, tak abyś mógł doświadczyć różnych krajobrazów i siedlisk. Podczas spaceru słuchaj odgłosów zwierząt i ptaków wokół Ciebie, wypatruj drzew, kwiatów i innych roślin, których nazw nie znasz.

2. Dołącz do lokalnej grupy ochrony przyrody lub programu sadzenia drzew. Dzięki temu nie tylko poznasz rodzimą florę i faunę, ale także pomożesz chronić środowisko naturalne.

Tak, jest możliwa nauka języka angielskiego w parku. Poprzez zanurzenie się w środowisku, które jest bogate w naturalne dźwięki, zapachy i obrazy. Możesz np uczyć się różnych poziomów angielskiego w zależności od tego jaki masz cel. Może udało Ci się już zdać maturę z angielskiego? Wtedy możesz zacząć od poziomu dużo trudniejszego.

Kiedy otaczasz się naturalnymi bodźcami, Twój mózg zaczyna podświadomie przetwarzać wszystkie informacje, które do niego docierają. Pomaga to poprawić funkcje poznawcze i zachować pamięć. Co więcej, przebywanie w otoczeniu natury obniża poziom stresu i poprawia samopoczucie. Tak więc nie tylko będziesz uczyć się angielskiego bardziej efektywnie, ale także poprawisz swoje ogólne zdrowie i samopoczucie! Możesz też samemu uczyć się angielskiego w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.